středa 22 listopad 2017
Text Size

ftip týdne – Microsoft, zákaznická linka

V souvislosti s článkem o Windows 10 jsem zkoušel kontaktovat zákaznickou linku Microsoftu. Po dvou pokusech o chat s technickou podporou (okno pokaždé po asi patnácti minutovém čekání a následném prostém přepnutí na jinou záložku zmizelo) jsem se rozhodl vyzkoušet to ještě potřetí… 

Foto: autor a archiv

 

Výsledek vidíte na fotografii níže a pod ní druhou část průběhu komunikace (první je v perexu). Podotýkám, že obrazovka byla odchycena těsně před jednou hodinou odpolední!

Mimochodem chatovat jsem začal ve 12:28 a akci jsem ukončil ve 14:00 h. A jak můžete vidět, prakticky neustále jsem byl druhý v pořadí…

Je mi jasné, že v den zahájení prodeje Windows 10 bude nával, ale nepřipomíná vám to české silničáře v okamžiku, kdy předpověď počasí hlásí opakovaně sníh?
A pak že je nevyhnutelnost, věcí osudu!

Zachyceno těsně před 13:00 odpoledne...

 

Číst 2242 krát Naposledy změněno pondělí, 03 srpen 2015 07:07

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení autora webu. Autor webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.