středa 17 leden 2018
Text Size

Panasonic 2014: pohodička na Malém rynku

Na krátkém setkání se letem světem probralo to nejzajímavější z letošní nabídky a mj. se upekl i koláč ve firemním hrnci Multicooker. A byl „mňam“!  

Foto: Panasonic

 

A když jsem u něj – jak vidíte na snímku výše, jde o hrnec multifunkční, populárně řečeno 5 v 1. Zvládá tak dušení, pečení, smažení, vaření rýže a vaření v páře. À propos rýže. Tu prý hrnec umí na 17 způsobů (slibuji, že vyzkouším, mám ho objednaný…). Příjemnou funkcí je rovněž to, že se po uvaření jídla automaticky přepne na udržování teploty.

Pokud jde o elektroniku, nejdůležitějším oznámením byl nástup nového obchodního ředitele Martina Matlocha, který přišel z Electroworldu a má za úkol především posílit prodej jako takový a hlavně povědomost o značce. Že má Panasonic často výborné výrobky, ale že je neumí prodat, je myslím dostatečně známo. Stejně jako potíže s cenovou politikou.

Dalším důležitým oznámením je uvedení prvního widgetu pro přehrávání archivu televize Prima FTV. Ten bude mít Panasonic ve svých televizorech jako jediná značka, a exkluzivita prý potrvá celý rok! 

Widget by měl být k dispozici nejpozději 10. června a prý půjde instalovat i na starší televizory této značky. 

Buď se vám do zavede automaticky, nebo ho budete muset zavést ručně přes tzv. Viera Market.

A ještě poznámka: v pátek vyjde test zvukové lišty SC-HTB580 (7.990 Kč), která rozhodně stojí za to! Tady byla představena SC-HTB880 (viz foto níže), která je už typu 5.1 (cenu neznám, ale nad "deset" bude určitě…).

Musím říci, že i v restauraci bylo znát, že hraje hodně dobře a ve vzduchu byly cítit i zadní kanály.

 

Panasonic SC-HTB880: povšimněte si výrazných reproduktorů v krajích. Vedle nich je vždy výškáč, uprostřed by měl být další středový. Subwoofer je opět napojen bezdrátově.

 

 

 

Číst 3722 krát Naposledy změněno pátek, 30 květen 2014 03:48

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení autora webu. Autor webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.