středa 22 listopad 2017
Text Size

Marco Polo (2014): připravuje se druhá řada 

Společnost Netflix dnes oznámila, že její hodně zajímavý a jak nyní vidno i hodně sledovaný seriál bude mít i pokračování. První řadu ostatně zveřejnila před nedávnem a celou najednou…  

Foto: archiv autora

Více se o cestovateli Marcovi Polovi dozvíte na Wikipedii (externí odkaz, nové okno, čeština).

 

Netflix představuje především DVD a on-line video půjčovnu (VOD - Video On Demand - video na vyžádání), která už připravuje i vlastní seriály. Ve známost vešla i vynikajícím House of Cards s neméně vynikajícím Kevinem Spacey v hlavní roli natáčeným dokonce v Ultra HD.

Její před nedávnem spuštěný (či spíše „vypuštěný“) seriál Marco Polo odehrávající se zatím především na dvoře chána Kublaje vzbudil zaslouženou pozornost. Mimochodem „vypuštěný“ proto, že celá první řada byla zveřejněna ke stahování přes Netflix najednou a momentálně se k ní – samozřejmě neoficiálně – dodělávají české titulky (aktuálně sedmý díl). 

Dobrodružství mladého Marca Pola v Číně a Mongolsku tak budou pokračovat, což je jen dobře, protože seriál má solidní, či spíše veskrze nadprůměrnou úroveň. 

Netflix oznámil, že vydáno bude deset nových dílů, které budou k vidění nejspíše na podzim. 

 

Číst 1838 krát Naposledy změněno pondělí, 12 leden 2015 08:59

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení autora webu. Autor webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.