středa 22 listopad 2017
Text Size

Panasonic Slow Juicer MJ-L500: něco pro zdravé prázdniny!

Na rozdíl od tradičních odšťavňovačů tento přichází se šnekovým mechanismem, který ovoce a zeleninu zpracovává tradiční způsobem à la hmoždíř. To má velmi příznivý vliv na kvalitu a obsah zdraví prospěšných látek v potravinách. 

Foto: Panasonic

 

Zmrazené ovoce a zeleninu nemusíte před přípravou rozmrazovat.

 

Odšťavňovač MJ-L500 (6.000 Kč) funguje jen při 45 otáčkách za minutu, navíc dovoluje přímé zpracování zmrazených surovin, což je nepochybná výhoda. Tou je i nerezový šroub a speciální nástavec na zmrazené potraviny (viz foto výše). A také to, že se dá zpracovat prakticky vše ovocem počínaje a například mrkví či okurkou konče.

Práce podle výrobce probíhá ve dvou na sebe navazujících 15minutových cyklech, poté by měl být přístroj na 30 min. vypnut.

Slow Juicer MJ-L500 rozměry 185 x 432 x 176 mm, hmotnost je asi 4 kg.

Víčko zabrání odkapávání po ukončení práce.

 

 

Číst 1838 krát Naposledy změněno středa, 26 srpen 2015 11:21

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení autora webu. Autor webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.