Vytisknout tuto stránku

FilmBox uvede film Priscilla. Kdy bude na VoD není jasné

Exkluzivní premiéra snímku z roku 2023 se má na televizní stanici objevit při příležitosti 90. výročí narození Elvise Presleyho. Foto: Canal+

Snímek, inspirovaný pamětmi Priscilly Presley „Elvis a já“, přináší pohled na vztah a život po boku krále rock 'n' rollu. Režírovala ho Sofia Coppola, která v něm představuje odvrácenou tvář světové ikony na pozadí jednoho z největších milostných příběhů dvacátého století.

ČTĚTE TAKÉ:

Má jít ale prý také (poznámka autora: netuším, tohle jde mimo mě) o dosud nejotevřenější portrét Elvise Presleyho, který ho ukazuje jako ne právě „dokonalého manžela a otce“.

Snímek Priscilla byl nominován například na filmovém festivalu v Benátkách na Zlatého lva a také na Zlatý glóbus.

V premiéře bude odvysílán 8. ledna 2025 ve 20:00 na stanici FilmBox Premium, kdy se objeví na některé z video služeb (VoD) vlastněných Canal+ jsem nezjistil.

FilmBox zahrnuje rodinu televizních kanálů, která je součástí portfolia společnosti SPI International. Ta dnes patří pod křídla francouzské skupiny Canal+.

 

Číst 321 krát Naposledy změněno čtvrtek, 02 leden 2025 19:00