středa 12 srpen 2020
Text Size
GLOSY

GLOSY (61)

komentáře k dění v branži i mimo ni

Tak jsem zabrousil do archivu (úplně :) nejčtenějších článků. Vzhledem k tomu, že digirevue měla poslední tři roky zavřeno, stejně mě těch 27 tisíc a nějaké drobné překvapily. A to jsem kdysi čtenost (z dodnes pro mě naprosto neznámých důvodů), zcela vymazal. Foto: archiv autora

Titulkáři maj zlatý žně

Všechno špatný je k něčemu dobrý. Letitá pravda se ukazuje i v těchto pochmurnějších dnech. Ti, co připravují titulky k pořadům totiž zjevně prožívají své nejlepší období.

Foto: autor

Na vyzkoušení mám první televizor Samsung z letošní kolekce, Samsung QE55Q70T, a musím říci, že je parádní (pochopitelně až na pár drobností).

Foto: autor

Povede případné přejmenování operačního systému Googlu k žádoucím výsledkům nejen v tomto ohledu? Otázek je mnoho, odpovědí zatím pomálu, ale trh bude rozhodně zajímavější, ať už to dopadne jakkoli.

Foto: Google

Žraloci neplují jen v kalných vodách. Mohou mít noblesu, styl a nezpochybnitelné kouzlo osobnosti. Takový je Bobby „Axe“ Axelrod, král spekulativních investičních fondů, s nímž se dostane do konfliktu kontroverzní, ale protřelý státní zástupce Chuck Rhoades.

Foto: autor

V dubnu 2019 oznámila FTV Prima dohodu se společností CNN International Commercial na uvedení nového zpravodajského kanálu v Česku. Včera večer ho spustila.

Foto: autor

Proč už nikdy nebudu testovat Kuki TV

Tahle internetová televize si hraje „na západní“ a jedině s jejími výrobky se chce poměřovat (tak mi to bylo řečeno…). S lidmi ale jedná jako z východu, a to i s těmi, kteří jí v podstatě pomáhají.

Foto: archiv autora

Česká televize zklamala. Opět!

Kdo se těšil na excelentní seriál Netflixu, House of Cards, uváděný u nás pod názvem Domek z karet, musel být zákonitě zklamán. ČT ho dala ve 22:20 h! 

Foto: archiv autora

OLED s „CZ“ ve jménu? Asi nějaký omyl…

Řeknu vám to takhle: líbí se mi ta písmena „CZ“ v názvu Panasonic TX-65CZ950. Vracejí mě do doby, kdy jsme patřili mezi nejvyspělejší země planety. I to je bohužel minulostí! 

Grafika: archiv autora

Google prudí

Přiznám se dobrovolně, že mě tahle firma už přestává bavit. Otravuje svými hlášeními kudy chodí, chce po nás informace na které nemá nárok a neustále nás k něčemu nutí, a to na všech možných platformách. 

Grafika: autor