pátek 5 červen 2020
Text Size
všechny články - digirevue

T4302 a T5372 jsou letos jediné dvě řady s rozlišením HD, které Samsung nabízí. V prvním případě jde o HD Ready za 6.990 Kč, v druhém o Full HD za 8.490 Kč.

Foto: Samsung

 AKTUALIZOVÁNO, 20:45: Testovací verzi pozemního digitálního vysílání v rozlišení Ultra HD (4K) dnes ráno spustila společnost České Radiokomunikace (CRA), která se v roce 2014 podílela i na zkušebním 4K vysílání satelitním.

Foto: archiv autora

Novinka nahrazující dosud nejprodávanější „soundbar“ Solo 5 je osazena třemi reproduktory, přičemž ten prostřední má vylepšit srozumitelnost dialogů.

Foto: Bose

Co je to MicroLED

MicroLED, nebo také Micro LED, MLED, apod., je technologie obrazovky televizoru stejně, jako CRT (klasická „skleněnka“), LCD, nebo OLED.

UVNITŘ SLEVOVÝ KÓD: Korejský výrobce připravil, například po prodloužení záruky na některé výrobky, další zajímavou akci. Tentokráte díky ní ušetříte.

Foto: Samsung

Jaké budou mít vlastnosti, co o nich momentálně víme, kolik budou stát a kdy mají přijít na trh. Shrňme si články z digirevue a Televizního webu na toto téma, a to včetně zabudování klíčového HbbTV 2.0 a aplikací u toho kterého výrobce.

Foto: příslušné značky

Doba koronavirová: tištěné knihy táhnou

Společnost Alza zveřejnila výsledky prodeje všech druhů knih během krizového období v době od 12. března 2020 do 17. května 2020. A výsledky jsou překvapující!

Foto: Alza

Na tiskové konferenci, která proběhne příští středu, tedy 3. 6. 2020, mají CRA zveřejnit nejen harmonogram pokračování přechodu na DVB-T2/HEVC.

Foto: BenQ

Dlouho očekávaný přijímač oznámený na lednovém veletrhu CES 2020 v Las Vegas, uvádí LG i na český a slovenský trh.

Foto: LG

Hlavní výhodou právě uvedené kamery má být plná náhrada tradičního zpětné zrcátka a řada doplňkových funkcí.

Foto: Lamax