úterý 2 červen 2020
Text Size
TESTY

TESTY (75)

testy, recenze, minirecenze, srovnání, zkrátka vlastní pohled na věc

Pokud hledáte vstup do světa Wi-Fi ac, tedy po novu do Wi-Fi 5, a chcete za něj zaplatit co nejméně, tady byste mohli být doma. Pro mnohé domácnosti bude výhodou i koncepce „na výšku“.

Foto: Strong

Krabička rozumných rozměrů skrývá věci, které jinde neuvidíte! DVB-T/T2  je tu 4x a Android TV je vyladěn natolik, že není problém třeba s HBO GO, Markízou, Pohádkami nebo Lepší.TV. A na rozdíl od mnohé konkurence je tu i digitální audio výstup.
Foto: autor a VBox

Model z roku 2019 momentálně ve výprodeji za cenu o které jste si dříve mohli jen nechat zdát. Až na to, že nyní to není sen, ale realita na které se podepsalo hned několik faktorů. Ty ale nejsou důležité. Jde o možnost pořídit si něco, o čem byste jinak třeba vůbec neuvažovali.

Foto: Samsung

Ve čtyřech barvách je tu odolný Bluetooth reprosystém s tzv. 360 stupňovým zvukem, resp. s reproduktory umístěnými na obou koncích válce. A dá se i zavěsit…

Foto: Sencor

Společnost TCL, jeden z předních výrobců televizorů, produkuje mobily pod značkou Alcatel a také Blackberry už docela dlouho. Poprvé pak uvádí telefon pod vlastní značkou a přijdou i další.

Foto: TCL

Telefon pro každého, kdo touží po „velkém pádlu“, nemá na něj moc peněz, ale chce co nejvíce muziky, tedy co nejlepší kombinaci cena/výkon.  Foto: autor a Energy Sistem

Na svítící bezdrátové reprosoustavě řešené à la plechovka od piva si můžete pustit méně, či více zběsilou světelnou show, vyhrávat přes ní z mobilu nebo ji prostě použít jako MP3 přehrávač. Stačí jen zastrčit paměť… 

Foto: autor, Trust Urban

Na počítače typu all-in one, tedy „všechno v jednom“, jsem měl vždy slabost. Nabídnou totiž PC v úsporném formátu a ještě můžete využít monitor jako takový. Tento je vlastně malá „televize“ s dotykovou obrazovkou. 

Foto: Acer a autor

Tahle čtečka s elektronickým inkoustem a osvětlením LED se opravdu povedla. Výrobce sice uvádí omezenější kompatibilitu, ale ta se v praxi naštěstí nepotvrdila. 

Foto: autor a Energy Sistem

Nazývat věci pravými jmény se dnes moc nenosí. Faktem ale je, že uživatelské rozhraní Lenova má své mouchy, což je ovšem bohapustý eufemismus. Ale je systémové! Vadí mi totiž neustále to samé... 

Foto: autor a Lenovo