pátek 19 leden 2018
Text Size

Loewe Theatre: tři úhlopříčky, jedna s OLED!

V příštím roce čeká „novou Loewe“ zásadní změna, a to první krok do světa televizorů s obrazovkami OLED. Můžeme se zatím jen dohadovat od koho bude pocházet panel a v jaké výrobní technologii bude proveden. Ale je to tady, a i to o OLED něco vypovídá! 

Foto: Loewe

 

Pokud „Loewe Theatre“ (plně „Frederick Loewe Theatre“) zatím jen představovalo divadlo v New Yorku, příští rok by jméno mělo dostat další reálnou podobu, a to přímo televizní. Mimochodem Frederick Loewe byl německý skladatel známý především hudbou k muzikálu My Fair Lady...

Vraťme se ale k výrobci televizorů, společnosti Loewe Technologies. Ta by měla příští rok v řadě Connect uvést rozlišení Ultra HD pro úhlopříčku 65", tedy 165 cm, a ke koupi budou i audio doplňky tzv. Large Wireless Active Speaker a Wireless Active Transmitter.

Zcela novou televizní řadou pak bude zmiňovaná Theatre, která pro rozlišení Ultra HD (4K) a LCD obrazovky nabídne úhlopříčky 140 cm (55") a 165 cm (65"). V případě zatím největší úhlopříčky 77", tedy 196 cm, bude mít poprvé zabudovánu obrazovku typu OLED! Výrobce přitom ještě na jaře tvrdil, že se mu zatím tato technologie nezdá ustálená…

Že by se něco změnilo s ohlášením OLED televizorů Panasoniku?

Pokud jde o momentálně nastupující novinky, je jí především modelová řada Art FHD (od 27.000 Kč, za 81 cm), která je výrobcem vnímána jako základní (bude také nejlevnější) a má oslovit především mladou generaci, která zná Loewe jen „z doslechu“ a doposud značku vnímala jako drahou.

Art bude k dispozici jak ve Full HD (81 a 102 cm), tak v Ultra HD (102, 122 a 150 cm) a v tomto případě ponese označení Art 4K.

Mezi další novinky patří Reference 75 (listopad) a Reference 85 (říjen) a novinkou je koneckonců i to, že byl ukončen projekt Masterpieces 65 (viz fotografie v úvodu). 

 

Číst 2085 krát Naposledy změněno středa, 30 prosinec 2015 15:19

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení autora webu. Autor webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.