středa 17 leden 2018
Text Size

ZTE FunBox míří tam, kam se dosud žádný Číňan nevydal

Na čínském trhu za v přepočtu 2.250 Kč dnes vstupuje do prodeje multimediální a herní konzole, která nabídne nejen 12 barevných variant, ale zejména více než 200 her.

 

Na počátek prodeje je to hodně zajímavé! Navíc lze na ní sledovat řadu on-line video obsahu a tak není divu, že výrobce plánuje do konce roku prodat na tři miliony kusů. 

Na počátek prodeje je to hodně zajímavé! Navíc pracuje s Android 4.3 a lze na ní sledovat on-line video a tak není divu, že výrobce plánuje do konce roku prodat na tři miliony kusů. 

FunBox je poháněn procesorem Nvidia Tegra4 s novou architekturou Cortex-A15 a pracuje ve spojení s grafickým čipem GeForce se 72 výpočetními jádry. 

K ovládání her poslouží analogový ovladač s gyroskopickými senzory, který s konzolí komunikuje přes Bluetooth a k dispozici je také standardní dálkový ovladač, který taktéž vidíte na snímku níže. 

Vše zastřešuje operační systém Android 4.3 s vlastní nadstavbou.

 

 

 

 

 

Číst 1939 krát Naposledy změněno středa, 16 duben 2014 17:27

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení autora webu. Autor webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.