středa 4 srpen 2021
Text Size

Varta Power Bank Energy dobíje až tři zařízení současně

Nabídnout má dobrou cenu, slušnou kapacitu a plastové tělo s protiskluzovým provedením. A také zmiňované dobíjení více zařízení současně. Foto: Varta

Varta Power Bank Energy 20000 (od 749 Kč) pracuje s akumulátorem typu LiPo, tedy Lithium Polymer, s kapacitou 20.000 mAh a třemi, resp. čtyřmi nabíjecími konektory.

ČTĚTE TAKÉ: Varta Power Bank Fast Energy 15000 (test): tak trochu jiná dobíjecí liga

Powerbanku naplníte buď přes microUSB nebo USB-C a i když postrádá rychlodobíjení, jako například Quick Charge, výrobce hovoří o nabíjecím proudu až 2,4 A na tradiční USB, nebo až 3 A na USB-C.

K dispozici je dvojice USB  a vstupní/výstupní USB-C. O stavu dobití powerbanky informují čtyři LED diody na boku, akumulátor má podle výrobce vystačit pro až pět nabití telefonu.

Rozměry Varta Power Bank Energy 20000 jsou 79 x 22 x 157 mm, hmotnost je 440 g.

 

Číst 91 krát Naposledy změněno neděle, 20 červen 2021 14:43

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení majitele webu. Majitel webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.