středa 25 květen 2022
Text Size

Uveden směrovač, router, Mercusys Halo H30G nebo také Mercusys AC1900 Wi-Fi Mesh

Pod obvyklou dvojicí názvů uvádí společnost systém pro domácnosti a malé kanceláře. Maximální rychlost  je udávána na až 1.300 Mb/s, maximální pokrytí (základní verze se třemi jednotkami) na 320 m². Foto: Mercusys

Meshový systém (co to je) dovoluje vytvořit bezdrátovou síť Wi-Fi s jediným názvem a heslem pro celý pokrytý prostor jak při práci na 2,4, tak na 5 GHz. V tomto případě dostanete, za 1.999 Kč, tři meshové jednotky, které vám vystačí pro pokrytí až 320 m², v případě systému se dvěma pak pro 260 m².

K TÉMATU: Test Wi-Fi směrovač Strong Atria Wi-Fi Mesh Home Kit 1200

Halo H30G nabídne dvoupásmovou Wi-Fi s maximální rychlostí 1,3 Gb/s, která je rozložena následovně: u 2,4 GHz lze využít až 400 Mb/s, u 5 GHz pak až 867 Mb/s. Celkově vzato můžete připojit až 100 zařízení, „drátově“ přes Ethernet (LAN), tedy konektor RJ-45 dvě, a to při rychlostí až 1 Gb/s.

Ovládání a nastavení pomocí aplikace je k dispozici v češtině a slovenštině, z dalších funkcí systém nabízí rodičovskou kontroly, vytvoření oddělené sítě pro hosty a technologii řízení síťového provozu QoS (Quality of Service), která dokáže upřednostnit vybraná zařízení.

 

Číst 94 krát Naposledy změněno úterý, 26 duben 2022 11:16

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení majitele webu. Majitel webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.