pondělí 27 květen 2024
Text Size

Reprosoustavy Bowers & Wilkins 603 S3 pro ty, co mají rádi hrany

Noví zástupci řady 600 jsou navrženi pro specifický okruh posluchačů. Ke koupi jsou ve třech barevných provedeních, předky jsou podlahové, další regálové i když můžete dokoupit i stojan. Foto: Bowers & Wilkins

Přední reprosoustavy jsou třípásmové s basreflexem ve spodní části zadní strany, připojovací terminály jsou pod ním. Frekvenční rozsah je udán v rozmezí 29 Hz až 33 kHz, citlivost je 90 dB, impedance 8 Ω. Doporučený rozsah zesilovače je v tomto případě v rozmezí 30 až 200W.

ČTĚTE TAKÉ:

Doplňkové reprosoustavy jsou dvoupásmové se samostatným výškáčem (606 S3 a 607 S3), frekvence jde od 52 Hz do 28 kHz, citlivost 88 dB, impedance je stejná. Doporučený rozsah zesilovače je tady 30 až 120 W.

Všechny reprosoustavy jsou provedeny v černé, bílé nebo v dubu.

 

Číst 603 krát

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení majitele webu. Majitel webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.