středa 4 srpen 2021
Text Size

No není ten Netflix zábavný? aneb Znáte knihu Paní much?

Známá streamovací služba má nejen nepřehledné a podivné ovládání, ale také uvozuje pořady zvláštní sbírkou slov, která jim kdosi přiřazuje. Třeba takovýchto… Snímky: autor

Možná by Netflixu neuškodila trocha práce, hodně přemýšlení a také pokory, což je ovšem pro něj něco naprosto cizího. Mimochodem znáte knihu Paní much?

Neznáte?

No to ani nemůžete, protože neexistuje. To si jen Netflix v seriálu „Winx Saga: Osud“ trochu vypomáhá falšováním historie a říká tomu „…nebuď sexistická“! (odpověď na uvedení správného názvu knihy, Pán much…)

P. S. tohle kupodivu zaznělo jen na české zvukové stopě a v českých titulcích už to nebylo. Že by se překladatel (a to samozřejmě nemyslím nijak sexisticky :) – je to prosté označení povolání) tak nějak zastyděl?

 

Číst 279 krát Naposledy změněno čtvrtek, 25 únor 2021 09:38

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení majitele webu. Majitel webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.