pondělí 8 srpen 2022
Text Size

ftip týdne: víte jaké jsou, podle Alzy, alternativy k akumulátoru BL-5?

Původem firemní vymyšlenost Nokie, která je už ale déle než dvacet let používána jako výborný a hlavně levný zdroj napájení pro nejrůznější zařízení, včetně rozhlasových přijímačů. Dnes ho vyrábějí, resp. pod svou značkou prodávají, mnozí a když někdy není, můžete natrefit na… Foto: autor

 

…tenhle vtípek od Alzy. Já jsem se jen v jejím e-obchodu snažil zjistit současnou cenu tohoto akumulátoru pro rozhlasový přijímač Techniradio 6 IR, který má ve specifikacích uvedenu možnost dokoupení „BL-5C, Li-Ion, 1050 mAh“.

A protože odkaz na který jsem kliknul z vyhledávače, Nikon BL-5, ohlásil, že prodej je ukončen, vyrazil jsem směrem k položce „Zobrazit alternativy“ (externí odkaz, Alza).

Výsledkem byl poťouchlý vtípek třeba s vakuovou dózou.

No nepřipravila nám Alza v předvánočním shonu hezké osvěžení? Třeba to tak bude fungovat na více místech…

Číst 885 krát Naposledy změněno úterý, 08 prosinec 2020 15:48

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení majitele webu. Majitel webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.