středa 20 leden 2021
Text Size

Acer laserově „Predatoroval“

V jedné z pražských laserových „střelnic“ se včera večer konalo seznámení s produkty herní značky „Acer Predator“, která dnes zahrnuje stolní PC, notebooky, monitory a nejnověji i tablet. A brzy do portfolia přibude i speciální mobil! 

Foto: autor a Acer

 Acer Predator Tablet - další foto na redakčním Twwitteru (externí odkaz, nové okno).

Acer Predator - firemní stránky (čeština, nové okno, externí odkaz).

Acer Tablet Predator 8 nebo také Acer GT-810 či Acer Predator
GT-810. Acer zkrátka v názvech nezklame...

 

A nejen ten! Jak jsme se nedávno zmiňovali, v nejbližší době se očekává i příchod specializovaného projektoru (viz článek Acer Predator Projector – nové okno), který by měl posloužit opravdu náruživým hráčům.

Co se týče specializovaného herního tabletu (foto výše), ten se jmenuje Predator 8 a poprvé byl v Evropě k vidění na berlínském veletrhu IFA 2015 (viz náš článek „Hodně dobré vychytávky“ – nové okno).

Na osahání byl nyní čas (a klid) a pod článkem naleznete i pár obrazovek, které jsem pro vás z tabletu odchytil. A první dojmy?

Acer Tablet Predator 8 (9.900 Kč) výborně sedne do ruky, je tenký (9 mm, kartáčovaný hliník, 350 g), ale zkrutově odolný s výraznou hmatovou odezvou a čtveřicí jasně přiznaných reproduktorů v rozích (co jsem mohl posoudit, nezněly špatně).

Displej je opravdu výborný, byť lesklý s maximálními pohledovými úhly, úhlopříčkou 8" a rozlišením větším než Full HD (1.920 x 1.200 bodů). Zabudován už je operační systém Android 5.1 a procesor Intel Atom x7.

Acer Predator Projector na setkání k vidění nebyl, na živo tu byly zejména notebooky Predator 15, Predator 17, monitory Predator X34 a Predator Z35, a jedna herní stanice (Predator G6) na které se provozovaly automobilové závody.

Acer Tablet Predator 8 – domácí obrazovka.

 

Acer Tablet Predator 8 – aplikace MediaMaster pro obraz a zvuk. K dispozici je několik přednastavených režimů (vlevo), které jdou i upravit.

 

Acer Tablet Predator 8 – vynikající je správa baterie! Na „černou listinu“ podle všeho můžete zapsat aplikace, které vás zlobí, ale z nějakého důvodu je nechcete (nemůžete) odinstalovat. Ty by se pak neměly spouštět na pozadí a zatěžovat typicky baterii a datový provoz.

 

Číst 3908 krát Naposledy změněno čtvrtek, 10 prosinec 2015 03:39