pátek 26 listopad 2021
Text Size

Uveden byl mikrosystém Sencor SMC 5700WDB, malý Sencor SRD 7757 přijde na trh příští týden

Malé přenosné rádio SRD 7757 jsme už vyzkoušeli (odkaz níže), nový mikrosystém opět s DAB, máme prý očekávat „v nejbližší době.“ Foto: Fast ČR

Sencor SRD 7757 má být ke koupi v příštím týdnu za 1.199 Kč. Mikrosystém Sencor SMC 5700WDB pak někdy během dalších týdnů, a to za 3.999 Kč.

A co nabídne?

ČTĚTE TAKÉ: Sencor SRD 7757 – šikovné a výborně vybavené digitální rádio DAB nejen na cesty (test)

Mimo jiné VKV s RDS a DAB/DAB+, dále pak Wi-Fi, takže i internetové stanice, a také přehrávání přes Bluetooth a USB. A zřejmě mechaniku CD a linkový vstup typu jack, 3,5 mm.

Zesilovač má mít výkon 2x 50 W při rozsahu 84 Hz-16 kHz, nechybí ekvalizér pro úpravu zvuku s několika režimy. Zabudovaný barevný LCD displej má úhlopříčku 7,1 cm (2,8"), do paměti uložíte až čtyřicet stanic, zřejmě pro každý tuner, a v ceně je i dálkový ovladač.

Značka Sencor se poprvé objevila v Japonsku ve vlně nově vznikajících firem, jako byly Aiwa, Sanyo či Sony, po oživení ekonomiky v roce 1969. Od té doby ušla dlouhou cestu a také se proměnila i když v tom základní – přinášet dobré výrobky za dobré ceny – nikoli. Dnes je Sencor řízen z Evropy, výroba probíhá v Asii i v Evropě.

Číst 11 krát Naposledy změněno čtvrtek, 25 listopad 2021 14:28

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení majitele webu. Majitel webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.