neděle 2 říjen 2022
Text Size

Třicítka nových zcela beznámrazových chladniček Whirlpool W Collection

Volně stojící kombinované chladničky s invertorovým kompresorem, režimy pro úsporný provoz, šířkou 60 a výškou 191, resp. 203 cm, mají objem 343 až skoro 380 litrů. Foto: Whirlpool

AKTUALIZOVÁNO, 10. září 2022: na můj dotaz výrobce sdělil, že „pro všechny modely z řady Whirlpool W7X platí akumulační doba 11 hodin“. Tzn., že při výpadku napájení bez otevření dvířek chladničky, resp. mrazničky, by měla po tuto dobu zůstat vnitřní teplota neměnná.

 

Právě díky použitému kompresoru je hlučnost udávána na pouhých 37 dBA, mrazicí i chladicí části jsou zcela beznámrazové a před (nebo po) vložení velkého nákupu můžete aktivovat funkci supermrazení, která rychle sníží teplotu až o 10 stupňů. Novinky mají rovněž k dispozici prázdninový režim, šuplíky s řízenou vlhkostí a nulovou zónou a zajímavostí jsou tři horní skleněné police, které se dají vysunout až o 12 cm, takže se lépe dostanete k potravinám uloženým vzadu.

Chladničky jsou buď ze světlého nebo tmavého nerezu s úpravou proti otiskům prstů nebo jsou provedeny v neutrální bílé či černé barvě. Madla jsou jak přiznaná, tak skrytá a displej je umístěn buď na vnější straně dvířek nebo uvnitř.

K TÉMATU:

Whirlpool W7X 94T KS - police.

Podívejme se na dva z představených modelů: Whirlpool W7X 820 OX (14.290 Kč, výška 191 cm, 335 l) je v energetické třídě E a má udávanou roční spotřebu 252 kWh. Mrazicí kapacita je 11 kg/24 hod. a příjemný je akustický alarm upozorňující na případné náhlé zvýšení teploty. Samozřejmostí, stejně jako u dalších modelů, je osvětlení LED, a pochopitelně nechybí ani firemní technologie 6. smyslu.

Whirlpool W7X 82O OX.

 

Vrcholový Whirlpool W7X 94T KS (21.690Kč, výška 203 cm, 367 l) je už v energetické třídě C, roční spotřeba je 162 kWh. Mrazicí kapacita je stejná, jako v předchozím případě, další údaje, zejména výdrž „ledniček“ při výpadku napájení, nebyly k dispozici ani zde.

Obě zmiňované chladničky jsou v nerezu (světlý, resp. tmavý), objem je rozdělen mezi mrazničku a chladničku v poměru 104 l ku 231 l, resp. u vyššího modelu 104/263 l. Brán byl vždy údaj z energetického štítku, na stránce produktu byly uvedeny jiné (vyšší).

Whirlpool W7X 94T KS.
Číst 81 krát Naposledy změněno sobota, 10 září 2022 03:17

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení majitele webu. Majitel webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.