pondělí 6 únor 2023
Text Size

Levný Realme C33 vstoupil na český trh. Udávané parametry jsou pozoruhodné…

Novinka se chlubí zejména fotoaparátem s rozlišením 50 Mpix a cenou 4.299 Kč za variantu 4 GB RAM a 64 GB na interním flash disku. Foto: Realme

Model C33 je poháněn procesorem Unisoc T612 a obsluhuje ho Android 12. Displej má úhlopříčku 6,5", tedy 16,5 cm, a výrobce se chlubí až 37 dny pohotovostního režimu (akumulátor má 5.000 mAh) a také tím, že při 5% stavu akumulátoru zvládne až 1,8 hodiny hovoru.

K TÉMATU:

Fotoaparát nabízí například noční režim, HDR, časosběrné snímky a panorama, tělo mobilu má udávanou hloubku 8 mm a k dispozici je také boční snímač otisků prstů, který má být, podle výrobce, „rychlý“. Ten ještě upozorňuje na „vysoce odolné materiály, plasty PC a PMMA“ zadního krytu, které mají nabídnout i „průsvitný vizuální efekt“.

 

Číst 257 krát Naposledy změněno pondělí, 24 říjen 2022 05:50

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení majitele webu. Majitel webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.