sobota 13 červenec 2024
Text Size

Trust Evo Advanced Laser Mouse: ergonomie nadevše

Ergonomická laserová bezdrátová myš má nabídnout nejen vysokou – a také nastavitelnou – přesnost, ale také pohyb po prakticky jakémkoli povrchu, včetně skleněného.  

Foto: Trust

 

Myš v matně černém designu s pogumovaným povrchem a lemováním z broušené oceli dostanete s tříletou zárukou za 1.399 Kč, resp. na Slovensku za 49,99 €.

Jak vidíte z fotografie, je určena pro dlouhodobé držení, čemuž má napomoci rozšířená plocha pro palec. Standardní kolečko doplňuje tlačítko pro změnu „dpi“ (800, 1 600 a 2 400 dpi), a indikátory stavu baterie a aktuálně nastavené citlivosti.

Myš je určena pravákům, speciální tlačítka jsou na levé straně u palce a představují je: Zpět & Další pro webový prohlížeč a Windows tlačítka pro vstup do menu Start a zoomování.

Bezdrátové připojení zajišťuje USB přijímač, který můžete uložit do těla myši, napájení obstarává dvojice tužkových baterií (AA). 

 

Číst 4191 krát

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení majitele webu. Majitel webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.