sobota 17 duben 2021
Text Size

Mám rád HBO GO, ale pár věcí by už vylepšit zasluhovalo

HBO mám rád. Na rozdíl třeba od Netflixu se k českému trhu chová slušně, nelituje peněz za kvalitní dabing a také ho pravidelně provádí. A pokud nemůže, jako v době vyššího stupně současné krize, prostě to oznámí. Foto: archiv autora

 

HBO je zkrátka firma solidní a dnes své služby nabízí doslova za hubičku, což je další plus. Dovolit si je může prakticky každý, nemluvě o bohaté sekci pro děti všech věkových kategorií, což se nyní také hodně počítá.

Co na HBO GO naopak rád nemám je flákání premiér. Když uvede datum třeba 10. 10. nemyslí tím od začátku nového dne, což je tak nějak přirozené, nemyslí tím dokonce ani tři ráno a často ani šest ráno, kdy by to prý (tak nějak) mělo být. Někdy se v ten správný den nedočkáte ani později a vadí mi i to, že u nového, právě nabíhajícího seriálu zásadně nezveřejňuje celkový počet dílů, takže našinec musí hledat jinde nebo nemá přehled. Škoda také, že informace příliš selektuje mezi jednotlivými platformami, což je pochopitelně opět chyba, neboť na obrazovce mobilu je už hodně místa, hodně dlouho.

HBO mám rád.

To rozhodně!

Zakončím to tedy tak nějak pozitivně. U seriálu Vychováni vlky, jehož závěr jsem ovšem naprosto nepochopil, se mi líbilo, že šly dva díly najednou. Škoda, že na závěr nešly rovnou poslední tři a že staré způsoby převážily.

Ale tohle vlastně moc pozitivní není! Pro mě je však pozitivní celé HBO, a to už jen tím, že vůbec existuje!

Kdyby totiž ne, museli bychom si ho snad vymslet.

 

Číst 379 krát Naposledy změněno středa, 21 říjen 2020 11:06

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení majitele webu. Majitel webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.