úterý 25 červen 2024
Text Size

Acer Z200 a Z700: oficiální video představení 

Na YouTube tchajwanský Acer zveřejnil dvě videa s mobily Liquid Z200 a Liquide Z700. A zjevně se budou dít zajímavé věci!  

Foto: Acer

 

 

Acer Z200 má mít i chytré pouzdro pro automatické vzbuzení a uspání mobilu.

 

Liquide Z200 má být levný mobil, který bude mít hned několik barevných provedení (stejně na tom budou – podle videa – i pouzdra), což je to, po čemž se volalo už u stávající Z160 (Z4), kterou spolu s E4 recenzujeme zde (odkaz se otevírá do nového okna).  

U obou mobilů nechybí zvuk s dts, výborné tlačítko AcerRapid (více viz zmiňovaná recenze) a neméně dobrá a jak se podle videa zdá, i rozšířená aplikace SnapNote (taktéž odkazuji na recenzi). 

 

Acer Z700 – ovládání je ve stejném stylu jako u recenzovaných E3 a Z4.

 

Liquide Z700 bude mít mechaniky pro tři (!) SIM karty, displej s úhlopříčkou 5ʺ, tedy 12,7 cm se zárukou nulového výpadku bodů, extrémně velký akumulátor (3 500 mAh) a tudíž také extrémně dlouhou výdrž. Ta pro hovor dosahuje až 24 hodin nonstop telefonování, v případě videa to dělá plných 12 hodin přehrávání a pro muziku výrobce udává hodin sto. 

I tak ale překvapí, že udávaná doba v pohotovostním režimu je neuvěřitelných 60 dnů!

Jak také vidíte, děje se toho víc a i označování mobilů Aceru začíná mít logiku…

 

Tyto informace vycházejí z oficiálních videí na YouTube (odkazy se otevírají do nového okna).

 

Na Cnet.com (odkaz se otevírá do nového okna) najdete informaci, že Z700 má mít mj. i rozlišení displeje HD Ready (1 280 x 720 bodů). 

 

 

 

Číst 7870 krát Naposledy změněno pátek, 13 červen 2014 08:11

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení majitele webu. Majitel webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.