čtvrtek 25 duben 2024
Text Size

Skinzone Designer: vlastní „skin“ na mobil s více možnostmi

Novinka na objednávkovém webu českého výrobce okrasných a bezpečnostních fólií a nově i sublimačně potiskovaných krytů rozšiřuje možnosti individualizace mobilů a tabletů. 

Grafika: autor

 

ČTĚTE TAKÉ: Skinzone Screenshield Tempered Glass (nové okno).

Skinzone ScreenShield (test) – nové okno.

Společnost Skinzone, která mj. od března vyrábí přímo ve skladu Alza.cz s následným rychlejším dodáním zákazníkovi a na listopad chystá spuštění provozu přímo v předváděcí hale „alzy“ v Holešovicích, oznámila uvedení nového grafického nástroje. Ten má zákazníkovi pomoci se sofistikovanějšími on-line návrhy jeho potisku.

Jak vidíte ze snímku výše, nahrajete si vaši fotografii či grafiku, nebo využijete stávající nabídky Skinzone. V menu vpravo si ji pak přizpůsobíte a doplnit k ní můžete i text.

Volba „Transformace“ představuje překlopení obrázku a také jeho posun, je tu ale i otočení či úprava snímku. U textu lze vybrat z několika druhů písma a barvy.

Kdykoli si můžete nechat udělat náhled, rozpracovanou práci uložit a výsledek pak může vypadat třeba jako na fotografii dole…

Grafický nástroj Skinzone najdete na www.skinzone.cz (nové okno, externí odkaz), a to přímo v hlavním menu pod položkou „Vlastní styl“.

Najdete ho ale i ve volbách „Styly pro skin“ a „Styly pro kryt“ – volba „Vyber vlastní styl“ vpravo nahoře.

Pak stačí jen zvolit druh zařízení…

 

 

 

Číst 5262 krát Naposledy změněno pondělí, 19 říjen 2015 12:51

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení majitele webu. Majitel webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.