pátek 26 únor 2021
Text Size

Skylink 7 dnes exkluzivně uvede další pokračování skvělého seriálu Černý baron

Druhá řada francouzského seriálu z politického prostředí, která tak zvaně „na férovku“ odhaluje francouzskou vrcholovou scénu (až se divím…) je rozhodně velmi očekávána! Ostatně Eric Benzekri, jeden z autorů scénáře, dvacet let psal projevy pro „socialisty…“ Foto: M7 Group

 

 Skylink vybraným novinářům umožnil v „e-předpremiéře“ :) nahlédnout na část druhé řady tohoto skvostu, jehož česká premiéra proběhne dnes, tedy 5. 2., ve 20:15 na již zmiňovaném kanálu Skylink 7. Ten seriál anoncuje dotazem „Kam až je ochoten zajít politik ve své touze po pomstě?“

ČTĚTE TAKÉ: Podzimní seriálová dramata - HBO přinese Vlast a Medvědín, Skylink 7 zase politický thriller Černý baron

Philippe Rickwaert (Černý baron) je úspěšným starostou francouzského Dunkerku, ale jeho kariéra se ocitne v troskách v okamžiku, kdy ho kvůli znovuzvolení obětuje prezidentský kandidát Francis Laugier.

Závěr první řady, tedy osmý díl, končí v okamžiku, kdy se řeší sesazení presidenta Francise Laugiera (nakonec ano) a také hrozí uvěznění Černého barona (nakonec také ano i když „zatím“ ve fešáckém kriminále).

Francie tak bude vyhlašovat nové volby a Černý baron…

Více se o seriálu, ve kterém se objevují perly typu „K dobití Francie je třeba sta vojáků…“ (jak říká jedna z protagonistek...), dozvíte na odkazu výše.

Číst 56 krát Naposledy změněno čtvrtek, 04 únor 2021 16:04