sobota 27 listopad 2021
Text Size

Skylink 7 dnes exkluzivně uvede další pokračování skvělého seriálu Černý baron

Druhá řada francouzského seriálu z politického prostředí, která tak zvaně „na férovku“ odhaluje francouzskou vrcholovou scénu (až se divím…) je rozhodně velmi očekávána! Ostatně Eric Benzekri, jeden z autorů scénáře, dvacet let psal projevy pro „socialisty…“ Foto: M7 Group

 

 Skylink vybraným novinářům umožnil v „e-předpremiéře“ :) nahlédnout na část druhé řady tohoto skvostu, jehož česká premiéra proběhne dnes, tedy 5. 2., ve 20:15 na již zmiňovaném kanálu Skylink 7. Ten seriál anoncuje dotazem „Kam až je ochoten zajít politik ve své touze po pomstě?“

ČTĚTE TAKÉ: Podzimní seriálová dramata - HBO přinese Vlast a Medvědín, Skylink 7 zase politický thriller Černý baron

Philippe Rickwaert (Černý baron) je úspěšným starostou francouzského Dunkerku, ale jeho kariéra se ocitne v troskách v okamžiku, kdy ho kvůli znovuzvolení obětuje prezidentský kandidát Francis Laugier.

Závěr první řady, tedy osmý díl, končí v okamžiku, kdy se řeší sesazení presidenta Francise Laugiera (nakonec ano) a také hrozí uvěznění Černého barona (nakonec také ano i když „zatím“ ve fešáckém kriminále).

Francie tak bude vyhlašovat nové volby a Černý baron…

Více se o seriálu, ve kterém se objevují perly typu „K dobití Francie je třeba sta vojáků…“ (jak říká jedna z protagonistek...), dozvíte na odkazu výše.

Číst 384 krát Naposledy změněno čtvrtek, 04 únor 2021 16:04

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení majitele webu. Majitel webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.