pátek 26 listopad 2021
Text Size

Televizní web: co nového v televizorech a v set-top boxech v roce 2021? Podívejte se…

Dva články na toto téma vám naznačí, kudy se bude (nebo by se měl), v minulém roce nejprodávanější segment spotřební elektroniky, letos ubírat. A některé názory jsou dosti překvapivé… Ilustrační foto: TIPA

 

V televizorech ti, kteří moje na otázky odpověděli (s výjimkou LG to byly všechny masové značky) říkají, že… „Ještě tenčí LCD, Google TV a možná i významné snížení cen OLED“. To poslední by bylo hodně zajímavé, protože minulý rok se jich prodalo nebývale a LG si na nich významně vylepšilo profit (více samostatný článek)!

ČTĚTE TAKÉ:

Co nás čeká v televizorech v roce 2021? (externí odkaz)

Co nás čeká v set-top boxech v roce 2021? (externí odkaz)

V případě set-top boxů pro příjem DVB-T2 byly v roce 2020 prodeje obří a nejspíše se už nikdy nebudou opakovat. Tady mají dovozci a výrobci... „názory rozdílné, shoda panuje zejména v důrazu na vybavenější přijímače“.

 

Číst 409 krát Naposledy změněno pondělí, 08 únor 2021 05:12

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení majitele webu. Majitel webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.