pondělí 20 září 2021
Text Size

Nově u Skylinku: stanice Canal+ Domo pro vaření a péči o dům a zahradu

Novinka vysílaná v HD a v češtině míří na diváky s vášní pro vaření a péči o své okolí. Bude součástí balíčku Smart, ale po celý prosinec bude přístupná všem. Foto: Skylink

 

Dnes spuštěná stanice Canal+ Domo nabídne praktické tipy a návody typu „jak na to“, pořady o gastronomii nabízející pestrý výběr témat s recepty na jednoduchá jídla, kulinářské reality show nebo třeba výpravy za světovou gastronomií.

Další skupinou vysílaných pořadů jsou témata jako „skutečné teplo domova“, nebo snímky zaměřené na moderní trendy v bydlení. Stanice rovněž přináší rady, jak si zvelebit interiér, zahradu nebo jak si poradit s přestavbou či rekonstrukcí.

„Spuštění televizního kanálu Canal+ Domo je pro nás přelomovým okamžikem. Jedná se totiž o historicky první program z produkce Groupe Canal+, který se na českém trhu objevil. Čeští diváci sice mohli seriály z dílny Canal+ sledovat již dříve, exkluzivně u Skylinku, nyní však mají poprvé možnost užít si kompletní nový televizní kanál,“ říká Jaromír Glisník, člen představenstva společnosti M7 Group, provozující značku Skylink.

Recepty a vybrané návody také najdete na webových stránkách www.canalplusdomo.cz.

 

Číst 646 krát Naposledy změněno pátek, 04 prosinec 2020 09:58

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení majitele webu. Majitel webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.