středa 4 srpen 2021
Text Size

Malé televizory OLED? Jsme stále v očekávání…

Řada z vás čeká na uvedení malých televizorů s obrazovkou OLED a s úhlopříčkou 122 cm. Pojďme se podívat, jak vypadá situace u velkých prodejců. Foto: LG, Sony

 

Alza, CZC a Mall: Zalistován je jediný televizor LG OLED48CX3LB (foto v úvodu) vždy za cenu 39.990 Kč. Podle Alzy je očekáván v říjnu 2020, u CZC „termín nepotvrzen“, Mall uvádí „Momentálně nedostupné“.

ČTĚTE TAKÉ:

Zatím jen oznámená Sony KD-48A9. OLED s úhlopříčkou 48".

 

V případě společností Datart, Euronics a Kasa není zalistován žádný model malé TV OLED, u Electroworldu už opět najdete LG OLED48CX3LB ovšem s tím, že termín bude upřesněn a nelze rezervovat.

Jak vidíte, nedávno oznámená Sony KD-48A9 s úhlopříčkou 48", tedy 122 cm, se do fáze zalistování, tedy předběžného vystavení na e-shopu, stále ještě nedostala. Mimochodem k nalezení nebyla ani v Sony centru Elvia Pro.

 

Číst 512 krát Naposledy změněno pondělí, 03 srpen 2020 11:10

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení majitele webu. Majitel webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.