čtvrtek 6 květen 2021
Text Size

Sencor SDC 7900 Qi: budík s bezdrátovou dobíječkou

Hodně zajímavá novinka je kupodivu napájena přes symetrické rozhraní USB-C a pro případ nenadálého výpadku energie má i záložní baterii. Foto: Sencor

 

Sencor SDC 7900 Qi pracuje, jak říká název, s bezdrátovým nabíjením typu Qi (co je to?), které například najdete ve výtečném sterilizátoru Samsung Itfit a také v bezdrátové dobíječce Ikea Nordmärke, kterou jsem vyzkoušel už v roce 2015. Jak vidíte ze snímků, digitální budík má dobíječku zabudovanou v horní ploše, takže stačí kompatibilní mobilní telefon jen položit. Pokud kompatibilní není, můžete pro dobíjení využít rozhraní USB (1 A).

ČTĚTE TAKÉ: Vychytávka do každé rodiny: zabíječ bakterií (i virů) s bezdrátovou dobíječkou Samsung Itfit Wireless Sterilizer (test)

SDC 7900 Qi má deset barevných režimů podsvícení, zapnout si lze i průběžné měnění barev. Tělo budíku je pogumované, což zvyšuje jeho odolnost, a zabudovány jsou všechny standardní funkce jako zobrazení času podle systému 12/24, dvojitý budík, opakované buzení a zámek tlačítek, který funguje jako dětská pojistka. Údaje se zobrazují na displeji s úhlopříčkou 12 cm s regulovatelným jasem.

 

Číst 186 krát Naposledy změněno neděle, 25 duben 2021 15:59

Zanechat komentář

Veškeré vulgární, urážlivé a nesouvisející komentáře nebo komentáře v rozporu se zákony ČR budou smazány! Komentáře nelze využít jako reklamu na jakoukoli výdělečnou činnost bez svolení majitele webu. Majitel webu si vyhrazuje právo na upravení, případně odstranění komentářů porušujících pravidla i na odstranění komentářů bez udání důvodu.